Systemy  ERP Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle systemy erp oprogramowanie dla firm

Zwiększenie przychodów ze sprzedaży, wydajności pracy pracowników czy skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie raportów to marzenie niejednego przedsiębiorcy. Te korzyści, ale i wiele innych daje wdrożenie systemu informatycznego, który będzie zbierał i analizował dane. Takie systemy już od 25 lat dostarcza polska firma Comarch a ERP Serwis wdraża je z powodzeniem 

Czym jest system ERP? 

Oprogramowanie  ERP 4.0. stanowi zestaw narzędzi o budowie modułowej, które można dopasować do każdej firmy niezależnie od wielkości i profilu działalności. Narzędzia te pozwalają na zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób optymalny i efektowny, ponieważ są dostosowane modułami pod konkretne przedsiębiorstwo. Moduły to ukłon w kierunku możliwości przedsiębiorstw, ponieważ można je wdrażać etapami, co często wykorzystują klienci ERP Serwis. 

ERP Serwis wdraża systemy ERP, narzędzia służące do optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa w wielu profilach działalności i branżach np.

produkcji,

handlu,

sieci sklepów,

handlu i usług,

sklepów internetowych,

logistyki, transportu,

księgowości,kadr i płac,

analizowania i raportowania,

sprzedaży detalicznej

sprzedaży internetowej

 

Dlaczego warto wdrożyć system  ERP 

Wdrożenie systemu ERP proponowanego przez ERP Serwis to najlepszy sposób na optymalizację procesów zachodzących w Państwa przedsiębiorstwie. Producent posiada rzeszę specjalistów, którzy codziennie śledzą wszelkie zmiany prawne i dostosowują działanie systemu do bieżącej sytuacji prawnej. System do zarządzania przedsiębiorstwem proponowany przez ERP Serwis zawiera wiele modułów, nie tylko pomocnych w planowaniu produkcji, sprzedaży, zamówieniach, zarządzaniem magazynem, czy obiegu dokumentów. To również mobilne rozwiązania do zarządzania pracownikami, planowania ich poszczególnych zadań, rozliczaniu z wykonanych zadań, monitorowaniu czasu pracy, wyjazdów, delegacji. To również platformy sprzedaży w internecie E- commerce, gdzie dzięki intuicyjnej grafice i interfejsowi oraz automatyzacji procesu zamówień i reklamacji, sklep internetowy prowadzi się prosto i oszczędzając czas. ERP Serwis ma duże doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania dla firm, generując zadowolenie przedsiębiorców, którzy deklarują po wdrożeniu o 50% mniejsze koszty funkcjonowania firmy, o 61% sprawniejszą realizację procesów księgowych i podatkowych. 87 % Klientów poleca nasze systemy a 90% pozytywnie ocenia niezawodność systemu.  

Oprogramowanie dla firm z Kędzierzyna Koźle. 

Dla firm jednoosobowych ERP Serwis poleca  wdrożenie systemu  ERP XT, który umożliwi sprawne i szybkie fakturowanie, obsługę prostej księgowości czy magazynu. Dla średnich firm, placówek służby zdrowia i biur rachunkowych ERP Serwis poleca  system  ERP Optima, którego narzędzia pozwolą prowadzić szybką sprzedaż detaliczną, ewidencjonować środki trwałe czy prowadzić księgę handlową. Dla średnich i dużych przedsiębiorstw ERP Serwis poleca  wdrożenie systemu  ERP XL, któremu zaufało już ponad 5 tysięcy polskich przedsiębiorców.  Jest to system klasy ERP dostosowany do krajowej i międzynarodowej sytuacji gospodarczej i standardów Unii Europejskiej. Jego głównym zadaniem jest integracja wszystkich obszarów działania przedsiębiorstwa do jednego narzędzia informatycznego. Ten program do zarządzania firmą współpracuje z współczesnymi formami handlu elektronicznego  B2B,  ERP e – Sklep czy platforma handlowa wszystko.pl. Systemem ERP najwyższej klasy jest platforma  ERP Altum, której zadaniem jest obsługa organizacji holdingowych i sieci handlowych. Z zaawansowanych funkcji tego systemu ERP korzystają już wielkie sieci holdingowe w Niemczech i Francji. Wdrożenie ERP Altum pozwoli sprawnie przeprowadzać analizy, prognozować symulacje przyszłych scenariuszy biznesowych, planować budżetowanie czy zdefiniować Kluczowe Wskaźniki Efektywności, czyli swoiste barometry kondycji firmy. 

 Firmy, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

Serdecznie zachęcamy Państwa do dołączenia do ponad 5 000 zadowolonych Klientów producenta. Dodatkowym atutem krakowskiej firmy jest stworzenie Społeczności, a kontakt z innymi Klientami umożliwia wymianę doświadczeń i wniosków. 

ERP Serwis to firma z dużym doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania ERP, jest Partnerem Roku, posiada  zaplecze wdrożeniowców i programistów, którzy sprawnie dostosują oprogramowanie dla firm do potrzeb każdego przedsiębiorcy z Kędzierzyna Koźla. 

Dla klientów ERP Serwis świadczy usługi powdrożeniowe, usługi szkoleniowe nie tylko z zakresu wdrażanego oprogramowania, ale również z tematyki marketingu, sprzedaży, RODO i inne.

ERP Serwis świadczy dla swoich klientów bieżącą obsługę serwisową.

 Zaufało nam już wiele firm.

 Kędzierzyn Koźle  

Kędzierzyn – Koźle to miasto charakteryzujące się głęboko zakorzenioną przemysłową tradycją. Na terenie gminy ulokowane zostały siedziby największych polskich przedsiębiorstw branży chemicznej takich jak: Grupa Azoty ZAK , Brenntag Polska, Petrochemia Blachownia, ICSO, Damen Shipyards, Cewe Color, Famet, Air Products, KOFAMA Koźle, MARMA Polskie Folie. W Kędzierzynie – Koźlu bardzo chętnie inwestują przedsiębiorcy zagraniczni, między innymi Niemcy, Brytyjczycy, Holendrzy, Grecy i Chińczycy. Urząd Miasta oraz gminne jednostki organizacyjne dokładają wszelkich starań, by przedsiębiorcy chętnie lokowali swoje biznesy w Kędzierzynie – Koźlu, czego wyrazem jest powstanie Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego oraz Kędzierzyńsko-Kozielskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Miasto to jest nie tylko regionalnym centrum przemysłowym, ale i edukacyjnym, ze względu na rozbudowaną sieć szkół średnich i zawodowych o specjalistycznych profilach. 

Dla firm produkcyjnych w Kędzierzynie – Koźlu ERP Serwis poleca zintegrowany system do zarządzania firmą produkcyjną ERP XL, gdzie oprogramowanie spójnie łączy wszystkie obszary funkcjonowania firmy, posiada moduły, które można dostosować do potrzeb produkcyjnych danej firmy. W rezultacie korzyści , jakie uzyskuje firma to zarządzanie planowaniem produkcji, zarządzanie obiegiem dokumentów, gospodarką magazynową, sprzedażą, zamówieniami, handlem. 

Systemy ERP dla firm z okolic Kędzierzyna Koźla

Zapraszamy firmy z okolic Kędzierzyna – Koźla do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Lubliniec

Systemy ERP Pajęczno

Systemy ERP Częstochowa

Systemy ERP Opole

Systemy ERP Myszków

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Jędrzejów

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Piotrków Trybunalski

Systemy ERP Radomsko

Rozwijaj swoja firmę dzięki ERP z ERP Serwis!