System ERP  dla piekarni, cukierni 

Oprogramowanie dla piekarni cukierni

 System ERP dla piekarni to rozbudowany funkcjonalny zespół narzędzi umożliwiający sprawne zarządzanie produkcją oraz całością przedsiębiorstwa produkcyjnego. W zależności od wielkości firmy i jej potrzeb oprogramowanie dla piekarni czy firmy produkcji spożywczej dostosowywane jest modułowo. Poszczególne moduły wyposażone są w funkcjonalności, które dedykowane są pod indywidualne zapotrzebowanie przedsiębiorstwa. Całość systemu automatycznie zarządza wszystkimi procesami i obszarami działania firmy, takimi jak planowanie, harmonogramowanie i rozliczanie produkcji, zamówienia komponentów, magazyn, sprzedaż, księgowość. W ramach systemu wykorzystywane są również współdziałające z systemem aplikacje mobilne, które usprawniają pracę magazynu, menadżerów, kierownictwa np. system analiz i raportów generowanych z różnych obszarów działania firmy, narzędzie służące do podejmowania decyzji przez zarząd w oparciu o konkretne analizy. Istotnym elementem jest też automatyzacja obiegu dokumentów, gdzie oprogramowanie ułatwia bieżący dostęp do każdego dokumentu na każdym etapie jego obiegu, co stanowi nie tylko ochronę przed stratą ale również powoduje skrócenie czasu podejmowania decyzji, akceptacji umów, obsługi kontrahenta.  

Program do produkcji dla piekarni, cukierni

 ERP Serwis ma duże doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania ERP XL w przedsiębiorstwach produkcyjnych branży spożywczej, piekarniach. Program do zarządzania produkcją o budowie modułowej upraszcza korzystanie z systemu.   

Instalacja oprogramowania do zarządzania produkcją jest elastyczna i firma może wybrać korzystna opcję dla siebie. Firma produkcyjna piekarnia może oprogramowanie ERP zainstalować na własnym serwerze lub wybrać instalację w bezpiecznej i niezawodnej chmurze, bez ponoszenia wydatków na zakup własnych serwerów, licencji i usług z tym związanych. Polski producent oprogramowania ERP XL dla produkcji firma Comarch  wg raportu IDC ( dotyczącego polskiego rynku systemów ERP) zajmuje pozycję lidera wśród polskich dostawców tego typu systemów dedykowanych dla firm produkcyjnych.  

Systemy ERP do zarządzania piekarnią, cukiernią

System ERP XL wdrażany przez ERP Serwis to oprogramowanie dla przedsiębiorstw średnich i dużych, produkcyjnych i usługowychhandlowych oraz serwisowychsieci sklepów, jak również spółek giełdowych. Posiada rozwiązania branżowe dla wielu branż, AGD, budowlanej, metalowej, elektrycznej, oświetleniowej, odzieżowej, spożywczej, hutniczejprodukcji maszyntransportu, poligrafiiodlewni żeliwamagazynu , sklepów internetowych, itp.

Czym jest program do obsługi piekarni, cukierni

Program ERP XL do produkcji, usprawniający działanie piekarni, jest programem dedykowanym dla dużych i średnich przedsiębiorstw. System Comarch ERP XL jest programem do planowania produkcji, zarządzania produkcją oraz do spójnego zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Firma typu piekarnia może wybrać dostosowany do swojego indywidualnego profilu zestaw rozwiązań, gdzie ułatwieniem jest również możliwość   pracy na urządzeniach mobilnych typu tablet, smartfon, do których ma dostęp poprzez internet o każdej porze. 

System zarządzania produkcją ERP XL wdrażany przez ERP Serwis pozwala osiągać korzyści takie jak: krótszy czas ewidencji dokumentów, krótszy czas realizacji zamówień, krótszy czas potrzebny na przygotowanie raportów i analiz, krótszy czas ewidencji dokumentów, większe dochody ze sprzedaży, większa wydajność pracy, wydajność działu księgowego.  Wdrożenie systemu ERP w piekarni przekłada się na duże korzyści w funkcjonowaniu firmy. Ważnym wyróżnikiem oprogramowania ERP XL dla firmy produkcyjnej piekarni jest optymalizacja procesów wytwórczych, dzięki możliwościom jakie daje funkcjonalność poszczególnych modułów. 

 System zarządzania produkcją dla cukierni, piekarni 

Program ERP XL wdrażany przez ERP Serwis umożliwia szczegółowe i czytelne zaplanowanie procesu technologicznego, proste ustalenie kosztów produkcji dla poszczególnych wyrobów, definiowanie operacji produkcyjnych dla wielu kontrahentów. Niezmiernie ważna tutaj jest współpraca programu z obiegiem dokumentacji i gospodarką magazynową, zamówieniami, sprzedażą. System ERP XL sprawdza się w produkcji dyskretnej i procesowej, niezależnie od tego, czy produkcja jest na zamówienie czy na magazyn. System zarządzania produkcją ERP XL ułatwia pracę w przedsiębiorstwie produkcji spożywczej również dzięki temu, że posiada szereg usprawnień działań okołoprodukcyjnych a ważnych dla samej produkcji, jak np. Zapewnienie na czas dostępności surowców, półproduktów czy odpowiednio wcześniej informacja o ich braku. Definiowanie technologii wytwarzania produktu to zestaw informacji określających parametry, części składowe procesu produkcji dla konkretnego produktu lub zestawu produktów. W ramach tego procesu definiowane są operacje a w nich parametry technologiczne, przypisane im surowce i zamienniki, półprodukty. Co ważne, w systemie ERP zarządzania produkcją dla piekarni możliwe jest łączenie wielu wersji technologii np. dla różnych grup kontrahentów, jak również łączeniu kilku technologii, aby otrzymać produkt o zadanych parametrach. 

Program do obsługi piekarni cukierni 

Ważnym wyróżnikiem systemu ERP dla piekarni wdrażanego przez ERP Serwis jest konfigurator produktu czyli istotne wsparcie procesów produkcji i sprzedaży wyrobów pod konkretne indywidualne zamówienie.  Program do planowania produkcji jest prosty w obsłudze dla pracownika i do minimum ogranicza popełnianie błędów np. W zakresie doboru niepasujących do siebie elementów. Budowanie technologii danego produktu i budowanie ofert jest proste z pomocą kreatora bazującego na macierzy pytań i odpowiedzi, zawiera narzędzie do kalkulacji kosztów danego produktu oraz symulacji cen sprzedaży na podstawie wielu parametrów. Istotnym elementem jest możliwość oznaczenia kolejnych kroków jak np. operacji produkcyjnych, które mogą wystąpić lub nie, w zależności od spełnienia określonych parametrów. 

Dla jakich firm spożywczych system ERP 

System ERP XL proponowany przez ERP Serwis jest dedykowany firmom produkcyjnym produkcji spożywczej, produkującej wszelkie produkty spożywcze. 

ERP Serwis ma doświadczenie we wdrożeniach ERP XL w firmach produkcyjnych produkcji spożywczej. Produkcja spożywcza taka jak: piekarnia, piekarnictwo, cukiernictwo, produkcja cukiernicza – produkcja ciast, ciastek, produkcja czekolady, cukierków, słodyczy; produkcja pasz, spółdzielnia rolnicza, producent zbóż; produkcja makaronu, produkcja klusek; produkcja gotowych wyrobów mącznych, garmażeryjnych; produkcja pierogów, pyz, klusek śląskich, pizza, zapiekanki, kartaczy, uszek, knedli. 

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych ERP XL wdrażane przez ERP Serwis pozwala na sprawne zarządzanie procesami produkcyjnymi i na ciągłe usprawnianie tych procesów na zasadzie koncepcji lean management. 

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych proponowane przez ERP Serwis to wygodne budowanie technologii.  

Dlaczego warto używać system ERP w piekarni, cukierni? 

Korzyści z wdrożenia w firmie produkcja spożywcza, piekarnia, piekarnictwo, cukiernictwo oprogramowania do zarządzania produkcją jest proste do zmierzenia dla przedsiębiorcy. Automatyzacja produkcji, jej współdziałanie z magazynem, zamówieniami, sprzedażą i księgowością generuje zysk w postaci: większej wydajności pracy, większej wydajności działu księgowego, większej ilości obsługiwanych zamówień, zmniejszenie czasu przygotowaniu raportów i analiz, zmniejszenie czasu ewidencji dokumentów. To wszystko przekłada się na zysk przedsiębiorstwa produkcyjnego.  

Oprogramowanie dla piekarni, cukierni

ERP Serwis proponując oprogramowanie dla piekarni, cukierni, proponuje oprogramowanie posiadające certyfikat innowacyjności, tak więc finansowanie oprogramowania staje się możliwe z dotacji unijnych. ERP Serwis posiada doświadczenie we wdrożeniach ze środków UE.

System ERP do zarządzania firmą cukiernią, piekarnią obejmuje szereg obszarów takich jak modelowanie procesów biznesowych, produkcja, logistyka, sprzedaż, zamówienia, zarządzanie projektem, finanse i księgowość, system raportowania i analiz, mobilni pracownicy, elektroniczna wymiana dokumentów, B2B, B2C, bezpieczeństwo danych.

System zarządzania produkcją spożywczą . 

W systemie oprogramowania ERP XL który z powodzeniem od lat wdraża ERP Serwis, zawartych jest szereg funkcjonalności, ważnych dla procesu produkcji. Rozwiązania te pozwalają na zintegrowanie wszystkich obszarów działalności firmy, w szczególności optymalnie dobrany zestaw i liczba modułów pozwalają na optymalizacje procesów wytwórczych połączonych z procesem planowania, realizacji i rozliczanie produkcji. Firmy produkcyjne otrzymują wraz z oprogramowaniem opracowanie struktur budżetu i budżetowanie, zarządzanie wszelaką dokumentacją, tworzenie zestawień materiałowych na podstawie tworzonych kosztorysów, harmonogamowanie wszelkich prac, etapów produkcyjnych, ewidencjonowanie czynności pracowników, zarządzanie harmonogramem, nadzór i szczegółowe raportowanie, rozliczanie końcowe, ewidencja i zarządzanie umowami. 

Firmy produkcji spożywczej dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

 ERP Serwis wdraża oprogramowanie dla produkcji branży spożywcze szereg lat. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców.  Firmy produkcyjne, takie jak GOLIARD, MAJAMI,  Pasze Bios i wiele innych. 

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie produkcyjnej makaronu Goliard

 Dla firm oprócz wdrożeń oferujemy również wsparcie powdrożeniowe i unikalną usługę serwisu. Szkolimy również pracowników nie tylko z obsługi programu, ale także ze sprzedaży,  marketingu, RODO i wielu innych. Zobacz szkolenia.

 Zaufało nam już wiele firm. Zobacz referencje. 

 Zachęcamy do kontaktu z nami piekarnie, cukiernie, służymy informacjami, wyjaśnieniami odnośnie oprogramowania ERP.  

Wierzymy, że dla każdego przedsiębiorcy ERP Serwis znajdzie optymalny zestaw rozwiązań po wnikliwej analizie potrzeb i specyfiki firmy. 

Wdrożenia systemów ERP w całej Polsce 

Wdrażamy systemy ERP do produkcji spożywczej w różnych miastach.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

 systemy ERP Łódż

Systemy ERP Radomsko

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Zabrze

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Zawiercie

Systemy ERP Rybnik

Rozwijaj swoją firmę z systemem ERP od ERP Serwis !