Oprogramowanie dla biura podróży

Oprogramowanie dla biur podróży i agencji

Systemy proponowane przez firmę ERP Serwis integrują każdy obszar w firmie, są dedykowane dla dużych przedsiębiorstw jak i mniejszych firm lokalnych. Bez wsparcia odpowiedniego systemu informatycznego efektowne i zyskowne prowadzenie biznesu może być uciążliwe, bądź wręcz nie możliwe w dzisiejszych czasach digitalizacji. Technologia stawia firmom bardzo wysoka poprzeczkę, bez odpowiedniej konfiguracji firma nie ma prawa wybić się na rynku i stać konkurencyjną. Dzięki wdrożeniu ERP XL oraz platformy analiz i raportów Business Intelligence osoby zarządzające w firmie maja stały dostęp do danych umożliwiających efektywne podejmowanie strategicznych dla firmy decyzji.   

Dlaczego warto mieć system ERP w  biurze podróży i agencji 

ERP Serwis wdraża do małych i średnich firm system ERP Optima , do średnich i dużych system ERP XL. Są to systemy modułowe, z certyfikatem innowacyjności, zaawansowane technologicznie. Dzięki swojej budowie oraz funkcjonalnościom, można dostosować ich działanie do konkretnych potrzeb danej firmy po szczegółowej analizie przedwdrożeniowej. Licencjonowanie systemów jest elastyczne, w kilku wersjach. Firma może zakupić system i zainstalować go na swoich komputerach i serwerach.Istnieje możliwość częściowej usługi np E-Sklepu w chmurze, lub instalacja całości systemu w chmurze z miesięcznym abonamentem. Polski producent oprogramowania obecny jest na rynku europejskim, sprzedając oprogramowanie do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Skandynawii. Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane o coraz to nowe funkcjonalności  oraz zawsze zgodne z aktualnymi wymogami prawa.

Czym jest system ERP dla biur podróży ? 

Program ERP jest wielofunkcyjnym i zintegrowanym systemem IT, ścisła integracja poszczególnych rozwiązań upraszcza i ułatwia sposób myślenia na temat oprogramowania. Nasi klienci mogą korzystać z bezpiecznej i niezawodnej Chmury, która zapewnia dostęp do zaawansowanych rozwiązań bez konieczności ponoszenia dużego nakładu na własne serwery, bądź skorzystać z instalacji na własnym serwerze. Coraz szerzej znana jest idea bieżącego analizowania wszystkich procesów w firmie, osoby zarządzające biznesem doskonale znają wartość informacji dostarczanej na czas. Menagerowie coraz częściej nie mogą obyć się bez controllingu i tego typu informacji. Wdrażane przez nas programy IT pozwolą na bieżąco monitorować firmę, oraz na podstawie co wydarzy się w przyszłości, pozwolą podejmować trafne decyzje oparte na wiedzy, a nie intuicji. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę firma Comarch postanowiła zbudować zupełnie nowe narzędzie BI Cloud, przeznaczone dla małych i średnich firm usługowych. Szybciej dostępne raporty umożliwiają przeprowadzanie codziennej analizy sprzedaży i lepsze zarządzanie należnościami, czy kontrolę rentowności.

Korzyści z oprogramowania dla biura podróży i agencji 

Proponowane przez firmę ERP Serwis systemy IT usprawnią działania pracowników wszystkich obszarów w firmie, jednocześnie podnosząc efektywność, produktywność i spójność ich pracy. Wydajność będzie podniesiona w zarządzie jak i u pracowników niższych szczebli. Implementacja systemów IT zapewni realny szybki wzrost z inwestycji, pełną kontrolę nad firmą i procesami, obniży koszty pracy, ograniczy popełnianie złych decyzji biznesowych i udostępni aktualna i wiarygodną bazę danych.  

 

Funkcje systemu ERP dla biur podróży i agencji  

Proponowane przez firmę ERP Serwis oprogramowanie IT pozwala efektywnie wykorzystać na potrzeby firmy urządzenia mobilne, czy też uruchomić nowy kanał dystrybucji. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dzięki której otrzymasz możliwość odzwierciedlenia procesów biznesowych realizowanych w Twojej firmie, a w efekcie zyskasz uporządkowanie, usprawnienie i nowoczesność. Wraz z oprogramowaniem XL proponujemy automatyzację pracy i obiegu dokumentów DMS, zapewni to kompleksową obsługę korespondencji firmy, możliwość przechowywania istotnych dokumentów, prostą analizę ścieżek obiegu dokumentów, ochronę przed utratą danych, jak również przejrzystą strukturę podziału dokumentów, redukcje kosztów (poprzez ograniczenie ilości tradycyjnych, papierowych dokumentów), ułatwi pracę nad dokumentem dzięki mechanizmom automatycznych powiadomień, daje możliwość oznaczenia dokumentów kodem EAN, który zapewni sprawne i szybkie wyszukiwanie pożądanych informacji, nie wspominając o sterowaniu przepływem pracy i uporządkowaniu przepływu informacji w firmie, co jest możliwe dzięki konkretnym procedurom obiegu dokumentów, każda sprawa realizowana jest w zaplanowany, usystematyzowany i właściwy dla przedsiębiorstwa sposób. 

Biura podróży i agencje dla których wykonaliśmy wdrożenie  

Według raportu International Data Corporation (IDC), dotyczącego polskiego rynku systemów klasy ERP, proponowane przez naszą firmę ERP serwis  oprogramowania Comarch zajmują pozycję lidera wśród polskich dostawców systemów informatycznych w tej kategorii. My ze swojej stromy zapewniamy programy do zarządzania firmą, które pozwolą naszym klientom dopasowanie oprogramowania ERP do indywidualnych potrzeb.

W ramach swojej specjalizacji proponujemy systemy IT dla biur podróży, biur rachunkowych, nieruchomości, kancelarii prawnych, sklepów internetowych, magazynów, ecommerce, firm budowlanych, transportowych, warsztatów samochodowych, hurtowni, placówek medycznych, piekarni, agencji reklamowych, poligrafii, jak i handlu tradycyjnego 

System ERP XL wdrażany z powodzeniem od wielu lat  przez ERP Serwis to oprogramowanie dedykowane dla przedsiębiorstw średnich i dużych,  produkcyjnych i usługowychhandlowych oraz serwisowych, sieci sklepów, jak również spółek giełdowych. Posiada rozwiązania branżowe dla wielu branż: AGD, budowlanej, metalowej, elektrycznej, oświetleniowej, odzieżowej, spożywczej, hutniczejprodukcji maszyntransportu, poligrafiiodlewni żeliwamagazynu , sklepów internetowych, itp.

Zaufało nam już wiele firm. Zobacz referencje.

ERP Serwis prowadzi dla swoich klientów   opiekę powdrożeniową i bieżący serwis, również zdalny.

ERP Serwis proponuje również ofertę szkoleń z zakresu sprzedaży, marketingu, RODO dla pracowników firm. Zobacz szkolenia.

 Zapraszamy do kontaktu z nami biura podróży, posiadamy doświadczenie we wdrożeniach systemu, służymy radą, po szczegółowej analizie potrzeb dobierzemy odpowiedni zestaw narzędzi, aby podnieść konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Wdrożenia systemów ERP w całej Polsce 

Wdrażamy systemy ERP do firm w wielu miastach.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Radomsko

systemy ERP Łódż

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Rybnik

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Sosnowiec

Systemy ERP Ruda Śląska

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Zawiercie

systemy ERP Katowice

systemy ERP Wieluń

 Rozwijaj swoją firmę z ERP Serwis!