Systemy ERP Bielsko-Biała

Bielsko-Biała systemy erp oprogramowanie dla firm

System ERP to zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem obejmujący wszystkie obszary, takie jak zamówienia, sprzedaż, produkcja, magazyn, zasoby ludzkie, planowanie i kontrolowanie, raportowanie i analizy a także administracja, obieg dokumentacji i księgowość. Wdrożone nowoczesne systemy umożliwiają wgląd w rzeczywisty i bieżący stan danych w firmie, dokumentów, płatności, należności, stan realizacji produkcji, obsługi zamówień, obsługę kadrowo-płacową, wgląd w bieżący stan pracy pracowników, integracja z systemem sprzedażowym również przez internet. System aplikacji mobilnych współpracujących z systemem umożliwiają pracę poza siedzibą firmy a dane są integrowane z systemem. System analiz pozwala na podejmowanie strategicznych decyzji w oparciu o rzetelną i bieżącą wiedzę dotyczącą kondycji firmy we wszystkich obszarach.  

Dlaczego warto wdrożyć system ERP?  

System ERP wdrażany przez firmę ERP Serwis jest systemem modułowym, który w sposób dopasowany do klienta można wdrożyć po kolei, dokupując kolejne moduły wraz z rozwojem firmy. Poza tym firma ERP Serwis zajmuje się także dopasowaniem funkcji oprogramowania do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm, które proponuje to programy do zarządzania dla małych, średnich i dużych firm. Oprogramowanie polskiego producenta, który jest w czołówce producentów oprogramowania dla firm jest kupowane nie tyko w Polsce, ale również za granicą, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i Skandynawii.  

Oprogramowanie dla firm, które proponuje ERP Serwis to Comarch ERP XL, zaawansowany technologicznie program, wykorzystywany w średnich i dużych firmach do obsługi procesów produkcyjnych i usług serwisu. Oprogramowanie posiada innowacyjne rozwiązania dotyczące usprawnień okołoprodukcyjnych, harmonogramowania, kontroli, rozliczania produkcji jak również narzędzia raportowania i analizowania. Program zarządza procesami administracyjnymi, księgowymi, kadrami i płacami, sprzedażą,  

Dla małych i średnich firm ERP Serwis ma rozwiązanie w postaci ERP Optima, oprogramowanie chętnie wybierane przez firmy handlowe, usługowe, sklepy, biura rachunkowe. To modułowe rozwiązanie zawiera szereg modułów do fakturowania, księgowania, płacowo-kadrowe, środki trwałe, obsługujące sklep internetowy, również do raportowania, analiz, oraz zarządzaniem relacjami z klientem i zadaniami pracownika w obsłudze klienta. 

Dla sieci sklepów ERP Serwis posiada w ofercie wielojęzyczna platformę obsługującą polskie i zagraniczne sieci handlowe i rozbudowane sieci usługowe.  Platforma Altum dzięki posiadanym zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym automatyzuje większość procesów handlowo magazynowych. Procesy takie jak przyjęcie towaru, zamówienia, ofertowanie, rabaty i reklamacje są na podstawie rozbudowanych, powtarzających się schematów zautomatyzowane. Każdy pracownik obsługujący POS może skonfigurować wg swoich preferencji swój pulpit pracy. 

System, który doceniają średnie i duże firmy produkcyjne to ERP XL, który posiada wiele możliwości, jeśli chodzi o obsługę produkcji. Panel produkcyjny obsługuje nie tylko planowanie i rozliczanie produkcji, ale również szczegółowy harmonogram z przypisanymi czynnościami, krokami i pracownikami, jak również surowcami. Możliwe jest też planowania produkcji na wskazany termin oraz generowanie rezerwacji na surowce albo ich zamienniki, modyfikowanie zaplanowanych czasów operacji, dokładne definiowanie technologii lub dowolne modyfikacje kilku technologii.  

Korzyści z oprogramowania ERP dla firm z Bielska-Białej 

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie systemu ERP, mogą korzystać z modułu Business Intelligence, systemu raportów i analiz, gdzie analizy można przedstawiać w prostych graficznych wykresach i mapach a tworzenie ich jest bardzo proste, metodą przeciągnij. Narzędzie to pozwala na integrację z dowolnym źródłem danych, jest mobilne z dostępem z poziomu przeglądarki. Dostępne sa również inne mobilne aplikacje wspomagające pracę kadry zarządzającej jak Mobile Zarządzanie i Mobile Sprzedaż oraz wspierające zarządzanie magazynem Mobile Magazynier, E- Pracownik. 

Sprawna realizacja zamówień z Magazynu Wysokiego Składowania wymaga spójności zarządzania stanami magazynowymi z systemem ERP.  ERP Serwis proponuje WMS, który obsługuje wielomagazynowość, jak i elastyczne zarządzanie partiami towarów, program to automatyzacja operacji magazynowych, obsługa wielu rodzajów opakowań, możliwość inwentaryzacji dla kilku magazynów równocześnie. Dla firmy ważne jest również sprawna obsługa administracyjna i wspomagający ją obieg dokumentacji. Program usprawniający Obieg Dokumentów to DMS, który nie tylko porządkuje i przypisuje obsługę dokumentu do danego pracownika, wspiera audyty ISO, kontroluje prace pracowników poprzez powiadamianie o każdym etapie dokumentu, ale także obsługiwany jest na urządzeniach mobilnych z poziomu przeglądarki, nie obciąża systemu, a jego funkcjonalność pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i szybką obsługę kontrahenta. Obsługuje wszystkie możliwe dokumenty i projekty. 

Elektroniczna wymiana dokumentów EDI to bezpieczna wymiana danych i dobry sposób na przyspieszenie wszelkich transakcji a sprzedaż za pomocą aplikacji mobilnych pomogą realizować transakcje w dowolnym miejscu.  Wsparciem dla rozwoju firmy jest także sprzedaż internetowa poprzez sklep internetowy współpracujący z systemem, który można utworzyć samodzielnie, jednoczesna automatyczna komunikacja w obrębie sklepu i systemu to minimum włożonej pracy w prowadzenie sklepu. Jednocześnie firmy, które mają wdrożony system mogą korzystać z CRM, gdzie komunikacja z klientem i zarządzanie sprzedażą staje się zautomatyzowane i usprawnione staje się zarządzanie zespołem sprzedażowym. Tworzenie bazy o klientach także staje się prostsze, jak i zbieranie i analizowanie informacji z rynku. 

Wg badań satysfakcji klienta z użytkowania oprogramowania, ponad 90 % klientów poleca system i uzasadnia, że znacznie usprawnia procesy w firmie. 

Oprogramowanie dla firm z Bielska-Białej. 

Firmy z Bielska-Białej mogą liczyć na wsparcie procesów księgowych, produkcyjnych i handlowych w dedykowanym do ich potrzeb systemie ERP. 

ERP Serwis niezależnie od wielkości firmy i branży pomaga firmom uzyskać konkurencyjność technologiczną oraz sprawność w działaniu i obsłudze kontrahentów. Dzięki pracy specjalistów programistów i wdrożeniowców oprogramowanie jest dostosowane do potrzeb klienta, a dzięki budowie modułowej proces wdrożenia może być przeprowadzany etapowo i w dłuższym czasie. Można też wraz z rozwojem firmy implementować kolejne komplementarne moduły oraz aplikacje mobilne współdziałające z systemem.   Zobacz opis wdrożenia DMS

Firmy z Bielska-Białej, dla których wykonaliśmy wdrożenie ERP. 

Firmom z Bielska-Białej proponujemy dołączenie do grona zadowolonych klientów ERP Serwis.  

Dla sieci handlowych i dyskontów z Bielska-Białej ERP Serwis poleca system ERP Altum, który automatyzuje i optymalizuje działanie pojedynczych sklepów jak i całej sieci, zarówno centrali jak i pojedynczego punktu POS. 

Dla firm handlowych z Bielska-Białej, sklepów ERP Serwis proponuje oprogramowanie dostosowane do specyfiki firmy oraz szereg aplikacji usprawniających zarządzanie i sprzedaż. 

Dla zakładów przemysłowych przemysłu metalurgicznego, samochodowego z Bielska-Białej ERP Serwis poleca ERP XL z funkcjonalnym, innowacyjnym modułem produkcyjnym, automatyzującym również szereg procesów okołoprodukcyjnych. 

Zobacz referencje:

ZAUFALI NAM

Bielsko-Biała  

Miasto powiatowe w południowej Polsce, w województwie śląskim leżące na Pogórzu Śląskim przy Beskidzie Małym i Śląskim. Leży nad rzeką Białą, dopływem Wisły. Posiada ponad 171 tys. mieszkańców. Ukształtowanie powierzchni jest zróżnicowane, gdyż miasto znajduje się na terenach wyżynnych – Pogórzu Śląskim oraz górskich – np. Beskid Śląski. W Bielsku-Białej prężnie rozwija się przemysł oraz handel, a także branża IT. Rozwojowi miasta pomaga położenie na skrzyżowaniu wielu węzłów dróg krajowych i międzynarodowych oraz kolejowych. Przez miasto przebiegają trzy linie kolejowe.  

 Bielsko-Biała jest ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo-usługowym obszaru śląsko-małopolskiego nazywanego Podbeskidziem. 

Na terenie miasta znajduje się Bielski Okręg Przemysłowy i obejmuje on tereny od Cieszyna do Andrychowa. Na terenie okręgu przemysłowego rozwija się przemysł maszynowy, samochodowy, metalurgiczny i spożywczy. Rozwija się sfera usług finansowych i handel,  ma tu siedzibę ponad 30 banków. Na terenie miasta znajduje się 10 hipermarketów, Galeria Sfera, która jest największym centrum handlowym województwa śląskiego oraz galeria Sarni Stok. Na terenie Bielska-Białej znajduje się również pięć obszarów Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  

Do największych działających tu zakładów należą FCA Poland, Fiat-GM Powertrain Polska, Nemak Poland, Eaton Automotive Systems, Finnveden Polska, Adler Polska, Cooper-Standard Automotive Polska, Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko, Techmex, GE Power Controls, EnerSys, Hutchinson Poland, Philips Lighting Bielsko, Zakłady Tłuszczowe Bielmar, Electropoli-Galwanotechnika, Avio Polska, ABB Industrial Solutions, Bulten Polska S.A., TRW Steering Systems Poland, Electropoli Poland, Shiloh Industries, Wawrzaszek ISS, Marbet, Bielskie Zakłady Obuwia „Befado”, „Klingspor”, Aluprof S.A., Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., „Ask Poland”, Fenice Poland.. 

 Zapraszamy firmy z okolic Bielska-Białej do współpracy.

Wdrożenia systemów ERP w całej Polsce 

Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Bielska-Białej.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych.

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Dąbrowa Górnicza

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Tychy

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Opole

„INWESTUJĄC W oprogramowanie COMARCH ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY”