Systemy  ERP Oświęcim

Oświęcim systemy erp oprogramowanie dla firm

System ERP czyli Zintegrowany System do Zarządzania to zespół narzędzi informatycznych do spójnego i kompleksowego prowadzenia przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach wraz z analityką procesów.  

Obecnie w dobie digitalizacji coraz większa presja ciąży na właścicielach firm, aby dostosować działanie przedsiębiorstwa do wymogów prawa i instytucji ora wymogów rynku, którego funkcjonowanie coraz bardziej oparte jest na najnowszych technologiach informatycznych. 

Od ponad dwudziestu lat producent oprogramowania dla firm dostosowuje swoje oprogramowanie do potrzeb przedsiębiorców, przyczyniając się do podnoszenia konkurencyjności i rozwoju firm. 

ERP Serwis od wielu lat będąc Partnerem i jednym z liderów wdrożeń systemów ERP dla firm, posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby pomagać firmom w rozwoju, dokonując szeregu usprawnień w działalności na wielu obszarach. 

Czym jest system ERP ? 

System ERP dzięki wbudowanemu silnikowi BPM pozwala na częściową lub całkowitą automatyzację procesów w przedsiębiorstwie, a także dzięki narzędziom analitycznym pozwala na generowanie zaawansowanych analiz i prognoz, co sprawia, że przedsiębiorca może podejmować trafne decyzje biznesowe opierając się na konkretnej wiedzy.  

System informatyczny do zarządzania firmą pozwala spójnie zarządzać obszarami w firmie zamówieniami, sprzedażą, księgowością, produkcją, a także dzięki dodatkowym produktom jak np. Obieg dokumentów, system analiz i raportów, HRM, OCR, Mobile, kompleksowo usprawnić i zautomatyzować każdy możliwy proces, a dzięki systemowi analiz, decyzje biznesowe opierać o konkretna wiedzę. Automatyzacja procesów to mobilność, szybkość i wydajność, zmniejszenie ryzyka strat, skrócenie czasu obsługi klienta oraz konkurencyjność. 

System ERP to także pomoc w postaci funkcjonalnych i prostych w obsłudze aplikacji mobilnych dostępnych z poziomu przeglądarki, współpracujące z systemem. Aplikacje mobilne wspomagają pracę analityków, menadżerów, kierowników, pracowników magazynowych i sprzedaż. Pozwalają na pracę na urządzeniach mobilnych, smartfonach, tabletach, kolektorach.  

Firmy przy implementacji systemu nie musza posiadać własnego sprzętu, serwerów, czy kupować licencji z tym związanej. Mogą korzystać także z Chmury, gdzie w bezpieczny sposób firma może korzystać z zawsze aktualnych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. 

Dlaczego akurat system ERP w Oświęcimiu wraz ERP Serwis? 

Od dwudziestu pięciu lat polski producent dzięki zaangażowaniu ogromnej ilości specjalistów tworzy nowe rozwiązania, dostosowując swoje oprogramowanie do potrzeb użytkowników i odpowiadając na zgłaszane pomysły i potrzeby, dbając, by oprogramowanie było na bieżąco dostosowane do wciąż zmieniających się przepisów prawa.  

Oprogramowanie wciąż ewoluując wspomaga działalność nie tylko firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, ale również biura rachunkowe, przedsiębiorstwa medyczne czy jednostki samorządowe. 

ERP Serwis mając wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach, proponuje również dostosowanie oprogramowanie do potrzeb indywidualnego klienta. 

Modułowy system pozwala na wdrożenie etapami, umożliwiając w każdej chwili rozbudowę systemu o kolejne kompatybilne moduły. 

Co wyróżnia systemy  ERP dla Oświęcimia? 

Systemy  ERP które są wdrażane przez ERP Serwis to systemy sprawdzające się w wielu typach firm , ponieważ można je wdrażać w firmach handlowych sprzedaż detaliczna, hurtowa, stacjonarna, internetowa, sieciach sklepów,  usługowych, serwisowych, jednostkach budżetowych, biurach rachunkowych, magazynach, firmach budowlanych, placówkach służby zdrowia.

Oprogramowanie dla firm z Oświęcimia. 

Oprogramowanie dostarczane i wdrażane przez ERP Serwis dostosowane jest do potrzeb małych, średnich i dużych firm.  Z oprogramowania wdrażanego przez ERP Serwis korzystają duże firmy produkcyjne, średnie firmy usługowe czy handlowe, ale również małe biura rachunkowe. 

Jeśli jesteś firmą z Oświęcimia lub okolic Oświęcimia, potrzebujesz oprogramowania do zarządzania firmą, lub potrzebujesz profesjonalnej opieki serwisowej oprogramowania Comarch  – zgłoś się do ERP Serwis. 

Zobacz, ile firm nam już zaufało. Zobacz referencje ERP Serwis

ERP Serwis prowadzi profesjonalne usługi wdrożeń i serwisu, po raz trzeci z rzędu wyróżniony przez Comarch jako Partner Roku, co potwierdza pełen profesjonalizm usług.  

ERP Serwis wdraża oprogramowanie dla małych i średnich firm oraz średnich i dużych firm produkcyjnych. Od lat systemy ERP Optima i XL są wciąż udoskonalane i zawsze zgodne z przepisami. To oprogramowanie nie tylko dla branży handlowej, ale i usługowej, serwisu i produkcji. Oprogramowanie jest jeszcze wygodniejsze w obsłudze dzięki aplikacjom mobilnym współpracującym z systemem, pozwalające na korzystanie z dowolnego miejsca i urządzenia. 

Korzyści z oprogramowania ERP w firmie

Korzyści płynące z wdrożenia oprogramowania ERP z ERP Serwis są duże i wymierne dla firmy. To przede wszystkim redukcja nakładów pracy pracowników, oszczędności w zużyciu materiałów, redukcja możliwości wystąpienia wielu błędów, redukcja kosztów materiału i kosztów produkcji, zmiana w szybkości i jakości obsługi kontrahentów, wzrost sprzedaży i wiele więcej.

Oświęcim 

Oświęcim to miasto w województwie małopolskim, leży na terenie dwóch gmin, gminy miasto Oświęcim i gminy wiejskiej Oświęcim, jest siedzibą władz powiatowych. Miasto leży między Pogórzem Karpackim a Wyżyna Śląską, w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto leży przy ujściu Soły do Wisły. Do 1998 roku miasto należało do województwa bielskiego. W 2011 roku miasto liczyło ponad 40 tysięcy mieszkańców. 

Jeśli chodzi o gospodarkę w regionie to są tutaj duże firmy, oraz kopalnie i huty, zakłady energetyki oraz zakłady produkcyjne

Największe firmy w regionie, w powiatach oświęcimskim, chrzanowskim, olkuskim i wadowickim to: Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A., Velvet CARE, Papiernia w Kluczach,  ZPC Skawa, Grupa Maspex Wadowice,  Grupa Kęty S.A., Synthos Oświęcim,  ZGH Bolesław, Kopalnia Brzeszcze, Valeo Lighting Systems, czyli zakład produkcji systemów oświetlenia do samochodów w Chrzanowie.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Oświęcimia i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.  

„INWESTUJĄC W oprogramowanie COMARCH ERP z ERP Serwis  INWESTUJESZ W SUKCES SWOJEJ FIRMY” 

Systemy ERP dla firm z okolic Oświęcimia

Zapraszamy firmy z okolic Oświęcimia do współpracy. Oferujemy systemy ERP dla firm z innych miast w okolicach Oświęcimia.

Możliwość wdrożenia systemu ERP z dotacji unijnych

Systemy ERP Katowice

Systemy ERP Bytom

Systemy ERP Gliwice

Systemy ERP Bielsko-Biała

Systemy ERP Tychy